Vardevela

Vardevela

+ Teklif Listeme Ekle Hemen Teklif Al

Gemilerde korkuluk işlevi gören bir donanım da küpeştedir. Küpeşte borda (gemi yanı) kaplamasının güverteden yukarıya doğru uzatılarak oluşturduğu korkuluktur.

Daha açık tanımı ise: Vardavela, deniz araçlarında üst güverteler veya diğer üst yapıların üzerinde, kenarlara diklemesine yerleştirilmiş elemanlar (çelik çubuk veya profiller; punteller, dikmeler) ve bunlar arasında gerilmek suretiyle yerleştirilmiş halatlar ile veya yine bu dikmelere kaynak veya perçin ile yatay olarak tutturulmak suretiyle yerleştirilmiş ince, şerit levhalar ( lama ) veya çelik profiller, çubuklar ile oluşturulmuş korkuluk.

Vardevala kısımları halat ile örülerek emniyetli alan oluşturulur. Vardevela için örülen veya kullanılan puntel sağlam olmalıdır.

Tekne Vardevela Ağı (Filesi) 

Teknedeki dış alanda emniyetli bölge oluşturmak için shipshock ekibi tarafından tekneye özel vardevela ağı örülmesi için teklif alabilirsiniz. Vardevela ağı renk seçenekleri mevcuttur. Hazır vardevela filesi ile kendi teknenizde uygulamasını yapabilir veya shipshock ekibinden bunun için yardım talep edebilirsiniz. 

Vardevela ağı tekne filesi

Vardevela ağı tekne filesi örülmesi için belirlenen zamanda ve marina da tekne üzerinde direkt uygulama yapılmaktadır.

Shipshock hizmetleri ile tüm tekne satış sonrası hizmetleri için güncel ve profesyonel uygulamalar yapmaktadır. Hem yelkenli hem de kıçtan takma motorlu tekneler için A-Z ye müşteri memnuniyeti odaklı teklifler sunulmaktadır. Vardevela ağı örülmesi için belirlenen zamanda ve marina da tekne üzerinde direkt uygulama yapılmaktadır.

Kolayca teklif oluşturabilirsiniz. Size en kısa zamanda talebiniz ile ilgili geri dönüş yapılacaktır. 

Tekne vardevela ağı özel olarak tekne üzerinde ördürebilir veya hazır alabilirsiniz. Vardevela filesi ile örme emniyet için gereklidir. Hemen teklif alın!