Usturmaça Kılıfı

Usturmaça Kılıfı

+ Teklif Listeme Ekle Hemen Teklif Al

Outdoor ürünleri arasında geçen usturmaça kılıfı teknenizde usturmaçaların her zaman temiz ve bakımlı kalmasını sağlar. Denizde özellikle dış hava koşulları için üretilmiş kumaşlar tercih edilmelidir. Doğru usturmaça tercihi önemli olduğu kadar usturmaça kılıfı tercih ederken uygun boyutta olması önemlidir. Aksi halde usturmaça kılıfı bedenden daha aşağı sarkarak denize temas eder ve zamanla yosun bağlamaya başlar. 

Tekneler, yanaşma ve ayrılmalarda usturmaça sayesinde zarar görmeden ve emniyetli bir şekilde manevra yapabilmektedir. Fakat usturmaça su seviyesinden yüksekliği doğru ayarlanmadığında bir işe yaramayacaktır. Elbette doğru usturmaça kullanımı kadar uzun ömürlü olması açısından kılıf ile birlikte teknede muhafaze edilmesi usturmaların ömrünü hemen 2 kat daha uzatacaktır. 

Usturmaça ölçülerine uygun emsal ölçüler uygunluk listesi ile referans alınarak tespit edilir. İsteğe göre özel usturmaça kılıfı isim ve logo tasarım baskısı yapılabilmektedir. Örneğin; Dan fender usturmaça 822 boyutu yaklaşık F-2 ya da polyform, Lazizas 50660, Ocean G5, Castro L5, Majoni 22x65 veya 22x75 boyutlarındaki usturmaçalar ile emsal olarak kılıf önerilebilir. Bunun gibi bir çok farklı model usturmaçaya uygun olarak kılıf seçeneği mevcuttur. Bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz teklif al butonu kısmında mesajınıza sormak istediğiniz detayları yazarak ve görselleri ekleyerek shipshock 'dan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Usturmaça kılıfı alırken sormanız ve dikkat etmeniz gereken diğer hususlar nelerdir? 

  • Usturmaça kılıfı için kullanılan iplik  (UV ışınlara ne kadar dayanıklıdır)?
  • Kılıf çift cidarlı mıdır?? (Mukavemet ve esneklik)
  • Likra ipi kaç kat kullanılmıştır? (Ağırlık olarak ürün kendini belli eder.)
  • Orlon burgu sayısı kaçtır? (Tüylenmeyi ve aşınmayı önleyen en önemli kriterdir.)

Bolger Usturmaça Kılıfları

Teknelerde seçenek olarak siyah veya lacivert nakış işlemeli usturmaça kılıflarının haricinde inovatif bir ürün olan bolger usturmaça kılıfları da tercih edilmektedir. Bu tercihte en önemli etken bolger markasının usturmaçalar için farklı desen ve görsellik sunmasıdır. 

Polyester ve Elastane içerikli usturmaça kılıfları uzun süre kullanıma dayanıklı olarak üretilmektedir.

  

 

Usturmaça kılıfı kumaşları, renk seçenekleri , fiyatlandırma ve üzerine isim yazılarak tekneye özel üretim hakkında shipshock tan hemen teklif alabilirsiniz. 

Usturmaça kılıfı kumaşları, renk seçenekleri , fiyatlandırma ve üzerine isim yazılarak tekneye özel üretim hakkında shipshock tan hemen teklif alabilirsiniz.