Tente ve Kapama

Tente ve Kapama

+ Teklif Listeme Ekle Hemen Teklif Al

Tekne, yelkenli ve diğer tüm deniz araçlarında tente ve kapama uygulaması yazlık ve kışlık olacak şekilde yapılmaktadır. Tente için gerekli krom ayakların ölçüsü alınarak üretimi yapılır. Krom montajı yapıldıktan sonra istenilen model tente ve kapaması için özel ölçü alınır. Yazlık(Pyfer) ve kışlık kapamalar alınan ölçüye göre sunbralla kumaştan dikilir. Dİkim yapıldıktan sonra prova yapılarak son hali verilir. Herşey tamam olduğunda tente yerine takılır ve son kontroller yapıldıktan sonra işlem tamamlanır. 

Tente kumaşı, solmaya dirençli, temizlenmesi kolaydır. Hatta küf ve toz kalıntısı gibi sudaki en zorlu lekeleri bile temizlemek için yumuşak bir dokunuş yeterli olacaktır. Sunbralla marka kumaşının tüm renk koleksiyonu tente ve kapama modelleri için kullanılabilir. Shipshock tente hizmetlerinde tente yanlarında bulunan kapamaları özel torba ilave edilerek estetik şekilde üretilmesini talep edebilirsiniz. 

Tente ve kapama, deniz araçları için dış alanda sıcak, soğuk ve hava durumlarına maruz kalmamak için seyir konforu sağlayan özel üretilen dış donanımdır.