Tekne Transferi ve Eğitimler

Tekne Transferi ve Eğitimler

Tekne transferi nakliye işlemleri profesyonel ekip ile kurallara uygun bir şekilde yapılmalıdır. Teknelerin ve deniz diğer deniz araçlarının denizden veya karadan istenilen marinaya transferi mümkündür. Bu esnada yapılacak tekne karaya çekme ve denize atma işlemleri esnasında dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Deniz araçlarının taşıma sorumluluğu alarak, hasar görmeden yüklenmesi ve transferini gerçekleştiren Shipshock ile yapabilirsiniz. 

Özel teknelerin donatımı ve tekne kullanma yeterlilikleriyle ilgili temel mevzuat bilgileri, seyir, denizde çatışmayı önleme kuralları, gemicilik ve tekne kullanma, meteoroloji, denizde güvenlik ve denizde haberleşme, ilk yardım, deniz hukuku ve uluslararası sözleşmeler, tekne, motor, teknelerin kısımları ve yönleri, vardiya standartları, deniz kirliliği, denizde canlı kalabilme gibi eğitimleri alarak Amatör Denizcilik Belgesi 'ne sahip olmanız gerekir. 

Tekne eğitimleri için uygulamalı olarak danışmanlık talebinizi iletebilirsiniz. 

Tekne nakliyesi kara ve deniz yolu ile istediğiniz mesafelerde kurallarına uygun şekilde yapılır. Tekne ve denizcilik eğitimini