Ses Sistemleri

Ses Sistemleri

+ Teklif Listeme Ekle Hemen Teklif Al

Stereo ses sistemi teknede en çok kullanılan, tercih edilen elektronik tekne aksesuarıdır. Marin hoparlör sistemleri su geçirmez özelliktedir. 

MP3, Bluetooth ve Radyo ses sistemi içerisinde bulunur. Teyp ve hoparlör montajı yapılırken uygun ses data kabloları kullanılır. Tekne içinde çekilen data veya power hatlarının profesyonel ekip ile yapılması gerekir. Teyp montajı için açılacak tekne için önce keşif yapılır. Uygun watt kolonlar ve kolon çapı da belirlendikten sonra montaja başlanır. 

Fushion Stereo ses sistemleri teknolojik olarak marin sektöründe ilklere imza atan başarılı ve tekne içinde ses sistemi  bütünlüğünü çok iyi yakalayan bir markadır. Her gün yenilenerek ve üzerine daha iyi geliştirim yaparak devam ediyor. LCD dokunmatik ekran, üstün ses kalitesi, NMEA2000, Wi-Fi, Bluetooth, Çok dilli arayüz, USB portu, Kablosuz yazılım güncellemesi başlıca özellikleri arasındadır. Tüm sistemin tekneye montajı ve uygulaması birlikte yapılması tercih edilmelidir. Ses sistemini profesyonel ekip tarafından kurulumu ile tekrar servis ihtiyacı olunca bir telefonla sorunu iletmeniz yeterli olacaktır.

Yenilikçi Kablosuz Montajsız Tekne Ses Sistemi

Yeniliklerine bir yenisini daha katan marin ses sitemlerinin öncüsü FUSION STEREOACTIVE; 2 dk. gibi kısa zamanda, delik açmadan veya kablo kullanmadan takılabilen ve herhangi bir uygulamada yılda 365 gün kullanılabilen tek marine stereo sistemidir. Marine ses sistemlerinde dünya lideri olan FUSION tarafından tasarlandı ve üretildi. Premium iyon piller 20 saat batarya ömrü ve IPx7 suya dayanıklı ve batmaz olması avantajı sayesinde tercih ediliyor. Fushion ses sisteminin yeni ürünü ise 2x20W güç sunar. 2.5'' olarak tasarlanmış yönlü hoparlörler, dış ortamda güçlü ses iletimi ile mükemmel şekilde tasarlanmış sağlamlaştırılmış bir kasada korumaktadır.

 

 

 

Stereo sistemi teknede en çok kullanılan, tercih edilen elektronik tekne aksesuarıdır. Marin hoparlör su geçirmez özelliktedir. Deliksiz, kablosuz ses sistemi