Kara Nakliyesi

Kara Nakliyesi

+ Teklif Listeme Ekle Hemen Teklif Al

Şehirlerarası tekne ve yat taşıma hizmetini profesyonel ekip ile güvenli ve sigortalı olarak Ship Shock tarafından alabilirsiniz. Her boyutta teknenizi istediğiniz yerden alarak götürmek istediğiniz yere transfer ediyoruz. Tekne transferi için gerekli tekne taşıma römorku, tekne muamele işlemleri, tekne taşıma vinci, tekne için özel kamyon veya tır ile ekimizi koordinesinde ve kontrolünde işlemleri eksiksiz yerine getiriyoruz. 

Transfer ve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bunlar teknenizin büyüklüğüne ve türüne uygun olan nakliye aracının seçilmesi, gidilecek güzergahın belirlenmesi, teknenin yükleneceği ve denize indirileceği yerle iletişim kurulup zamanlamanın yapılması gibi hususlardır. Yurtdışından tekne transferi için ise ilave gümrük işlemleri devreye girer. Tüm gümrük işlemlerinin takibi shipshock tarafından yapılabilmektedir. 

Yat, motoryat ya da yelkenli transfer edileceği marina veya çekek noktasına shipshock tarafından kaptanlık hizmeti ile birlikte profestyonel denizden transfer yapılabilmektedir. Hemen TEKLİF alabilirsiniz. 

Kara Nakliyesi Taşımacılık Hizmetleri: 

  • Balıkçı Teknesi Taşıma
  • Gezi Teknesi Taşıma
  • Motoryat Taşıma
  • Tekne Taşıma
  • Yelkenli Tekne Taşıma

 

Karadan tekne transferini nederen isterseniz teknenizi alıyor ve dilediğiniz yere dilediğiniz zamanda teslim ediyoruz. Tekne taşımacılığı sigortalı olarak yapılır.