İç Aydınatma

İç Aydınatma

+ Teklif Listeme Ekle Hemen Teklif Al

Tekne ve yatlar için elektrik sisteminin bir parçası iç aydınlatmalardır. Tavan veya alabandalara yapılan aydınlatmalar tekne içinde yaşam konforu sunar.

Teknede led ve lamba montajının hatlarının çekilmesi esnasında estetik ve tekneye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Kullanılan marin tipi aydınlatmalar ve bağlantı hatlarının sorunsuz bir şekilde montajı için sadece elektrik sistemini bilmenin yanında tekneyi de tanımak ve kullanıma hitap eden bir sistem kurmayı gerektirir. Teknelerde montaj esnasında fazlaca mani aksam bulunur. Müdahale edilen sistemin ne işe yaradığının farkında olmak ve ayrıca yine tekneye  bir sistem olarak uygulanması gerekir.

Tekneye değer katan iç aydınlatma sisteminin en önemli parçaları; merdiven aydınlatmaları, neon gömme led bölümleri, dolap aydınlatmaları, havuz güvertede bulunan ortam aydınlatmaları bunlar arasında sayılır. 

 

 

Kullanılan marin tipi aydınlatmalar ve bağlantı hatlarının sorunsuz bir şekilde montajı için sadece elektrik sistemini bilmenin yanında tekneyi de tanımak ve kullanıma hitap eden bir sistem kurmayı gerektirir.