Hizmetler

Hizmetler

Bir Marine Company A.Ş. markası olan Shipshock satış sonrasında oluşabilecek tüm ihtiyaçlara kişiye özel çözümler üretip deneyimli ve alanında uzman kadrosu ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır.

 Deniz araçlarına dair  bakım, onarım, aksesuar, malzeme tedarik hizmetlerini kendi bünyesinde ve tedarikçileriyle birlikte sağlar.

Yıllar içinde denizcilik alanında bilgide, deneyimde, uygulamada olgunlaşarak en doğru ve en pratik bilgilerle bütünleşmiş bir ekip olan Shipshock, bütün donanımı ile hizmet sunmaktadır.

Diğer taraftan Shipshock distribütörlükleri bulunan kurumsal firmalarla da işbirliği yapmaktadır. Distribütörü oldukları prestijli tekne markalarının müşteri  teslimatlarını Shipshock deneyimi ve kalitesi ile yapmaktadır. Türkiye’nin tüm marinalarında gerçekleştirdiğimiz teslimatlar esnasında tekne kurulumu, motor garantilerinin başlatılması, denize atılıp müşteriye tekne tanıtımının yapılarak teslim edilmesi konularında da hizmet vermektedir.

Shipshock aynı zamanda dünyanın lider ısıtıcı firmalarından Autoterm’ün Türkiye distribütörüdür. 

Yıllar içinde denizcilik alanında bilgide, deneyimde, uygulamada olgunlaşarak en doğru ve en pratik bilgilerle bütünleşmiş bir ekip olan shipshock, artık size hizmet vermek için hazır.