Hizmetler

Hizmetler

Shipshock; müşterilerine tekne, yat, katamaran, yelkenli vb. hizmetleri alanında çözüm sunmak için oluşturulan, Marine Company Denizcilik A.Ş’ nin bir organizasyonudur.

Profesyonel hizmet ve kaliteli işçilik konsept olarak katma değer sağlamak için çalışmaktadır. Deniz araçlarına dair  bakım, onarım, aksesuar, malzeme tedarik hizmetlerini kendi bünyesinde ve tedarikçileriyle birlikte sağlar. 

Yıllar içinde denizcilik alanında bilgide, deneyimde, uygulamada olgunlaşarak en doğru ve en pratik bilgilerle bütünleşmiş bir ekip olan shipshock, bütün donanımı ile artık size hizmet vermek için hazır. 

Tekne hizmetleri organizasyonu bir bütündür. Zincirden halata, radardan balık bulucuya, zehirli boyadan gelcoat/jelkot uygulamasına, tekne temizliğinden pasta-polish uygulamasına varıncaya kadar her açıdan bilgi donanımı ve tecrübe ister.

Tekneniz ile konforlu ve güvenli seyir yapabilmeniz için size teknenizin ihtiyacı olan tüm işlerde çözüm üreten ve işlerini sorunsuz tamamlayan Shipshock ekibinden hizmet alabilirsiniz. Bütün hizmetlerimizde size kalıcı çözümler sunmak ve yol arkadaşı olmak için hazırız. 

Yıllar içinde denizcilik alanında bilgide, deneyimde, uygulamada olgunlaşarak en doğru ve en pratik bilgilerle bütünleşmiş bir ekip olan shipshock, artık size hizmet vermek için hazır. 
×
Merak ettiklerinizi hemen sorun