Güverte Temizliği

Güverte Temizliği

+ Teklif Listeme Ekle Hemen Teklif Al

Tekne güverte temizliği yapılırken birçok kontrol yapılır. Tekneler sürekli su ile özellikle deniz suyu ile temas halinde kaldığı için paslanma ya da küflenme gibi sorunlarla sıkça karşılaşılabilir. Güverte donanımlarının bakımları yapılır. Tüm güverte düzenli olarak yıkanır. Paslanmış bölümler pas sökücü spreyleri ile temizlenir. Tekne temizliği yapılırken denize ve tekneye zarar vermeyen ürünler tercih edilir.

Güvertede teak bölümlerin temizliği yılda 2 kez düzenli olacak şekilde; eski, mat, yıpranmış teak güverte yenilenir. Bakımlı olarak uzun yıllar kullanılır. Eğer teak için Udek marka suni teak uygulaması hizmetimiz hakkında bilginiz yoksa ilgili UDEK zemin uygulaması sayfasını mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Güvertenin her zaman alımlı, bakımlı ve emniyetli kalmasını Udek suni teak ile sağlamak mümkün olacaktır.

Shipshock marinalarda teknenizin düzenli olarak temizliği, bakım tutum ihtiyaçları için hizmet vermektedir. Tekne içi ve tekne dışı donanımlar ile tüm tekne hizmetleri dahil tekneniz için teklif alabilirsiniz. 

Tekne güverte temizliğinin shipshock kontrolünde düzenli olarak yapılmasını talep edebilirsiniz. Tekneniz bakımlı, kontrolleri yapılmış olarak marinada sizi bekliyor olacaktır.