Döşemeler

Döşemeler

+ Teklif Listeme Ekle Hemen Teklif Al

Tekne döşeme konfor ve rahatlık yanında estetik ve dekorasyonu tamamlar. Tekne döşemesi doğru kumaş ve profesyonel işçilik ile yapılırsa evinizdeki konforu elde edeceksiniz. Tekne döşeme kumaşlarının seçimini yaparken UV dayanıklı, temizliğe uygun olmasını tavsiye ederiz. Fakat tersi olduğunda döşeme işlemi sizi teknenizde huzursuz edecek, konforunuzu bozacak temel ögelerden biridir. 

Tekne ve yat döşeme alanında tecrübeli ekibimiz, malzeme kalitesi ile renk uyumunu dikkate alarak size çözüm sunar. Bunun yanı sıra teknenizde olmazsa olmaz tente, bimini için sunbrella kumaştan özel ölçüler ile yerinde prova yapılarak uygulama ve montaj yapmaktadır.

Tekne veya yatınız için lateks veya visco kalite yatak seçimi yapabilirsiniz. Tekne içi yaşam konforu sunan döşeme uygulamaları hakkında tüm tecrübemiz ve hizmet kalitemiz ile size hizmet vermek için hazırız. Tekne döşeme hakkında teklifimizi hemen isteyin, konforunuzu ertelemeyin.  

Tekne döşeme konfor ve rahatlık yanında estetik ve dekorasyonu tamamlar. Tekne döşemesi doğru kumaş ve profesyonel işçilik ile yapılırsa evinizdeki konforu elde edeceksiniz.