Branda ve Kapela

Branda ve Kapela

+ Teklif Listeme Ekle Hemen Teklif Al

Branda ve kapela teknelerin limanda veya malzemelerin kullanılmadığı durumlarda güneşe, toza ve yağmura karşı koruma amacı ile kullanılan üründür. İhtiyaç ve talebe göre teknenizde ölçüler alınır ve seçilecek uygun branda malzemeleri ile üretimi yapılır. Shipshock Tente, Bimini, Kışlık ve Yazlık Kapama, Güneşlenme ve Oturma Minderleri için branda ve kapama işlemlerinde marin tipi en kaliteli kumaş olan Sunbralla kumaş kullanmaktadır. Galeri içerinde örnek yapılan işlemleri görebilirsiniz.

Yat ve tekne için özel su itici, güneşten solmaz özellikli kumaş olan kaliteli sunbrella plus kumaş tercih ediyoruz. Branda kumaşı için bir çok renk seçeneği mevcuttur. Tekne için  tente ve branda imalatımız  kaliteli ve dayanıklı malzeme sayesinde kopmaz, yırtılmaz ve aşınmazlar. Özel ölçü alınarak teknede uygulanacak alanın kıvrımlarına ve açılarına uyumlu olarak dikilir. 

sunbrella tente kumaşı tekne için kapama

Tente ve branda tekneler için olmazsa olmaz sayılabilecek kategoridedir. Yaz veya kış için tekne tentesi gerekli olduğu kadar branda ve kapama da cihazların ve tekne materyalinin uzun ömürlü kalması için gereklidir. Çünkü dış alana maruz kalan tüm yüzeyler güneş, deniz suyu, yağmur, dolu gibi hava şartlarından etkilenir. 

Tekne için kapama, branda, tente uygulamasının faydalarını daha detaylı bilgi almak için Shipshock ile iletişime geçebilirsiniz. Shipshock' ta kolayca sipariş verebilir ve tekne tente ve branda için teklif alabilirisiniz. 

shipshock tekne branda ve tente teklif al

 

 

 

 

 

Tekne tente, branda ve kapela kumaşı için bir çok renk seçeneği mevcuttur. Tekneler için sunbrella plus kumaştan tente branda ve kapela için hemen teklif al!