Autoterm - Dizel Isıtıcı

Autoterm - Dizel Isıtıcı

Autoterm tarafından sunulan hava ısıtıcıları, teknenize kolayca ve rahatlıkla monte edilebilen veya sonradan takılabilen bağımsız, dizel motorlu ısıtma sistemleridir.

 

Isıtıcı üniteye dışarıdan taze hava veya bir hava giriş borusu yoluyla içten yanma odasına alınan odadan iyi havalandırılmış hava verilir. Alınan hava daha sonra bir ölçülü yakıt pompası vasıtasıyla sevk edilen yakıtla karıştırılır ve hava-yakıt karışımı oluşturulur. Bu karışım daha sonra ısı eşanjörünü ısıtmak için yanma sürecini başlatan bir kızdırma bujisi tarafından ateşlenir. Hava daha sonra bir fan ile hava girişinden çekilir ve ısı eşanjörlerinden ve radyatör kanatçıklarından geçirilir. Son olarak, ısıtılan hava, sıcak hava çıkışından itilir.

 

Autoterm Air serisi hava ısıtıcıları, hızlı bir şekilde ısıtılması gereken veya merkezi ısıtma sistemi bulunmayan mekanlar için mükemmel ürünlerdir. Örneğin: kampçılar, tekneler vb.

 

Tüm ısıtıcılar, yerleşik arıza emniyetli sistemler ve sensörler ile donatılmıştır. Kendi kendine teşhis sistemi, herhangi bir hata (akü boşalması, ısıtıcının aşırı ısınması, düşük yakıt seviyesi, hava pompası arızası veya alev arızası gibi) ile karşılaşması durumunda ısıtıcıyı otomatik olarak kapatır ve bu nedenle tamamen güvenli bir üründür.

 

Tüm Autoterm Air serisi ısıtıcılar, düşük gürültü seviyelerinin yanı sıra cihazınızın uzun ömürlü olmasını ve -45 °C/-49 °F'ye kadar düşük ekstrem ortamlarda çalışabilmesini sağlayan fırçasız asenkron motorlarla donatılmıştır.

 

Autoterm Air serisi ısıtıcılar, çeşitli kontrol panelleri ile veya iOS veya Android akıllı telefonunuz (uzaktan kumanda modemi ayrıca satılır) üzerinden uzaktan kontrol edilebilir.

 

Yıllar içinde denizcilik alanında bilgide, deneyimde, uygulamada olgunlaşarak en doğru ve en pratik bilgilerle bütünleşmiş bir ekip olan shipshock, artık size hizmet vermek için hazır.